Skip to content

Главная arrow Смотрите ВСЕ события arrow Наша Лепта - дітям України
Наша Лепта - дітям України Версия для печати Отправить на e-mail
27.12.2014 
   
См.ФОТО Нади Черкасовой ВКонтакте
СМ.ВИДЕО - песня Алексея Ахаимова "Икона Умиление"
 
      
otkrvdetim.jpg
   Благодійну акцію "Наша Лепта"  - Новорічний ярмарок-аукціон, який відбувся у столиці 27 грудня  2014 року підтримали  Клуб православної пісні і творчості Києва та Міжнародний фестиваль Благодатне НЕБО.
     На запрошення організаторів з авторськими піснями виступили дипломанти фестивалю та музиканти Клубу (також на заході можна  було придбати графіку та живопис голови Клубу Олексія Ахаїмова і картини Олександра Коняєва; аудіо- і відео-диски виконавців). 
stolikm.jpg
    Благодійна акція розпочалася з молебню «На початок доброї справи» біля ікони Божої Матері «Цілительниця» та спільної молитви за мир в Україні.
    На заході були присутні єпископ Васильківський Миколай (куратор благодійного проекту «Наша Лепта»), єпископ Бородянський Варсонофій, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка (керівник проекту), благочинні та  представники духовенства Київської єпархії, гості, прихожани храмів УПЦ.
     Учасники аукціону прослухали різдвяні піснеспіви хору КДАіС під   керівництвом архімандрита Романа (Підлубняка).
     
oskoldir_leptam.jpg
  Колядки, ліричні співи авторів-виконавців Олексія Ахаїмова, Галі Ільєвої, Сергія Сергієнка (гурт «ОскольДир»), Олександра і Лілії Коняєвих переплітались із виступами дитячих колективів. За Божим промислом на концерті прозвучала авторська пісня президента фестивалю «Благодатне НЕБО» Олексія Ахаїмова «Икона Умиление» (ця пісня була написана в 2010 році, в той час чудотворну копію відомого образу Богородиці «Умиління» привезли на поклоніння до Києва). Саме така ікона Божої Матері була серед чотирьох виставлених на продажу лотів аукціону / далі читайте Продовження
    
oskoldir_gam.jpg
   Головним лотом  стала книга Священного Писання у художній шкіряній палітурці — дарунок з автографом Блаженнішого Митрополита Онуфрія.
   Ведучою благодійного аукціону була організатор акції «Наша Лепта» Валентина Калашнікова.
   Особливо зворушив присутніх своїм  ангельським співом дитячий хор «Радуйся» ( регент - Наталія Мільошкіна ) з храму свв. безсрібників Косми і Даміана, Голосієвське благочиння.
radmilm.jpg
    Свою лепту в благодійний ярмарок внесли маленькі парафіяни Недільної школи храму на честь прп. Марії Єгипетської при Київському пологовому будинку №7, які подарували гостям казку про «Колобка». Учні Недільної школи Свято-Миколаївської парафії    ( Київська лікарня № 17, Печерське благочиння ) теж були присутні на заході та внесли свою дитячу лепту.
 
     Зібрані кошти будуть перераховані на лікування дітей, які постраждали в східних регіонах нашої держави та дітей з важкими і невиліковними хворобами.
    На акції були виставлені мистецькі авторські вироби — ікони, картини,  сувеніри, одяг, іграшки та ін. Їх створювали художники, різьбярі, вишивальники, а також студенти, діти - вихованці інтернатів і недільних шкіл київських парафій.
fotorcreated1m.jpg  
 
   Детальніша інформація на сайті організаторів: sv-nikolay.kiev.ua
nlakm.jpg 
 
Сергій Наумов / прес-служба Клуба ПТКиєва
 
< Пред.   След. >
Top